Corneille - lithografie - Deux oiseaux dans une journée d'été (1992) inclusief lijst met museumglas
Productnr.: C-051
Beschrijving
Prachtige originele lithografie van Corneille met de titel 'Deux oiseaux euphoriques dans une journée insidieuse d'été' uit 1992. Een echt verzamelobject daar de titel er met de hand onder is geschreven en het een Épreuves d'Artiste excemplaar is. De afbeelding meet 32x47cm, inclusief lijst zijn de afmetingen 50cm hoog en 65cm breed.
Wij leveren dit kunstwerk in een nieuwe lijst met museumglas: glasreflectie van slechts 3% en een UV bescherming van 92%. Voor de lijst en passe-partout uitvoering doen wij u een aantal voorstellen die het beste passen bij het kunstwerk, u kunt uiteraard ook uw voorkeuren kenbaar maken. Het kunstwerk wordt na uw lijstkeuze voor u ingelijst bij onze professionele lijstenmaker en door ons persoonlijk bij u geleverd.
Wilt u dit kunstwerk zonder lijst kopen? Dit is met name aan te raden voor klanten buiten Nederland. Neem contact met ons op voor de prijs van dit kunstwerk zonder lijst.
Extra productinformatie
- Historisch Kunstenaar
- Corneille
- Titel Kunstwerk
- Deux oiseaux euphoriques dans une journée insidieuse d'été
- Gemaakt in het jaar
- 1992
- Hoogte [cm]
- 32 cm (beeld)
- Breedte [cm]
- 47 cm (beeld)
- Type kunstwerk
- Grafiek
- Techniek / materiaal
- Lithografie op Arches papier
- Litho- / zeefdruk-nummer
- Épreuves d'Artiste
- Type Lijst
- Lijst met Museumglas
- Hoogte incl. lijst [cm]
- +/- 50 cm
- Breedte incl. lijst [cm]
- +/- 65 cm
- Lijst kleur / materiaal
- In overleg
- Passe-Partout
- In overleg
- Certificaat van echtheid
- Ja
