• Gratis levering
  • Professionele lijstenmakerij
  • Kunst met certificaat
  • Liefde voor kunst(enaars)
  • Gratis levering
  • Professionele lijstenmakerij
  • Kunst met certificaat
  • Liefde voor kunst(enaars)

Corneille - zeefdruk - Sans titre (1973) - inclusief lijst met museumglas

€ 1.395,00
Beschikbaar
Levertijd: 10 dag(en)

Beschrijving

De prachtige originele zeefdruk van Corneille 'zonder titel' uit 1973 is een echt verzamelobject met een zeer beperkte oplage van slechts 100 exemplaren. Deze zeefdruk is uitgegeven ter gelegenheid van het XVI festival dei due Mondi in Speleto, Italië, en is gedocumenteerd in Meulenhoff's complete grafische werk van Corneille op pagina 260. De afbeelding meet 66,5x49cm en inclusief lijst met museumglas zijn de afmetingen ongeveer 85cm hoog en 70cm breed.

* Deze zeefdruk heeft een kleine beschadiging aan de rechter-onderhoek, zie foto, we bieden deze zeefdruk aan tegen een gereduceerde prijs *

Wij leveren dit kunstwerk in een nieuwe lijst met museumglas, met glasreflectie van slechts 3% en UV bescherming van 92%, zo blijft uw kunstwerk goed beschermt en kunt u er volledig van genieten. Onze professionele lijstenmakerij heeft een ruim assortiment lijsten om uit te kiezen, zowel in hout als aluminium. De lijst, en manier van inlijsten, kunt u persoonlijk in de lijstenmakerij te Westzaan bepalen of wij doen u op basis van uw voorkeur een aantal voorstellen op foto toekomen. Als voorbeeld ziet u dit kunstwerk ingelijst in een wit- en zwarthouten-lijst met wit passe-partout.

> Bekijk alle kunstwerken van Corneille

Extra productinformatie

Moderne Kunstenaar
Corneille
Titel Kunstwerk
Sans titre
Gemaakt in het jaar
1973
Hoogte [cm]
66,5 cm
Breedte [cm]
49 cm
Gebruikte materialen
Lithografie
Type Lijst
Lijst met Museumglas UV92% AR3%
Lijst kleur
In overleg
Hoogte incl. lijst [cm]
85
Breedte incl. lijst [cm]
70
Passe-Partout
In overleg
Nummer van Seriegrootte
70 van 100
Certificaat van echtheid
Ja