Corneille - lithografie - Les yeux noirs (1973) - inclusief lijst met museumglas
Beschrijving
Deze prachtige originele kleuren-lithografie van Corneille getiteld 'Les yeux noirs' uit 1973 is een echt verzamel object, meer dan 50 jaar oud, met een beperkte oplage van slechts 100 exemplaren, het gaat hier om nummer 72.
Deze lithografie is gedocumenteerd in Meulenhoff's complete grafische werk (1948-1975) van Corneille door Donkersloot-Van den Berghe met nummer 339.
De lithografie meet 66,3 x 49,5 cm en inclusief lijst worden de afmetingen ongeveer 90cm hoog en 75cm breed, afhankelijk van de door u gekozen wijze van inlijsten.
Wij leveren deze lithografie in een nieuwe lijst met museumglas: glasreflectie van slechts 3% en een UV bescherming van 92%. Voor de lijst en passe-partout uitvoering doen wij u een aantal voorstellen die het beste passen bij het kunstwerk, u kunt uiteraard ook uw voorkeuren kenbaar maken. Het kunstwerk wordt na uw lijstkeuze voor u ingelijst bij onze professionele lijstenmaker en door ons persoonlijk bij u geleverd.
Bekijk alle kunstwerken van Corneille en haal dit unieke stuk van zijn oeuvre vandaag nog in huis.
Extra productinformatie
- Moderne Kunstenaar
- Corneille
- Titel Kunstwerk
- Les yeux noirs (Zwarte ogen)
- Gemaakt in het jaar
- 1973
- Hoogte [cm]
- 66,3 cm
- Breedte [cm]
- 49,5 cm
- Gebruikte materialen
- Lithografie
- Type Lijst
- Lijst met Museumglas UV92% AR3%
- Lijst kleur
- In overleg
- Hoogte incl. lijst [cm]
- +/- 90 cm
- Breedte incl. lijst [cm]
- +/- 75 cm
- Passe-Partout
- In overleg
- Nummer van Seriegrootte
- Exemplaar 70 van 100
- Certificaat van echtheid
- Ja